איך נשמרים מפני כתמים? – ניקוי ספות ומזרונים בדרום

לא משנה כמה אנחנו ננסה, סביר להניח שתמיד, כך או אחרת, יופיעו כתמים על הספה, על המזרון או על הריפוד. זה נכון בוודאי בבתים בהם יש ילדים קטנים או חיות מחמד ובאופן כללי, מאוד קשה לשמור שלא יהיה כלל לכלוך, הרי מעצם זה שאנחנו משתמשים על בסיס יומיומי בפריטים אלה, הרי שאנחנו מגדילים את הסיכוי להיווצרות של כתמים.

אנחנו כמובן לא צריכים לחשוש מאותם כתמים, הרי יש מספיק אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע רב בתחום אשר יכולים לספק את מה שאנחנו צריכים. אנחנו יכולים למצוא מומחים בניקוי ספות באשדוד, תל אביב, חיפה ובכל אזור אחר בו אנחנו מחפשים, אך על מנת לצמצם את הצורך לשכור את שירותיהם, וכן בשביל ליהנות מספה, מזרון או ריפוד נקי ונעים, אנחנו פשוט יכולים לוודא בעצמנו כיצד לשמור שכל הפריטים יהיו נקיים. כך רק במקרים קיצוניים נצטרך להזמין את אותם אנשי מקצוע.

לפני שאנחנו נציג כמה עקרונות לשמירה מפני כתמים, חשוב לומר שלא רק מפני כתמים אנחנו אמורים לשמור על הפריטים הנ"ל נקיים, אלא באופן כללי. אנחנו הרי לא רוצים להיכנס למיטה ולגלות שהספה שלנו מלא בכתמי בוץ או שהמזרון בחדר מלא בשערות של כלבים וחתולים שאנחנו מחזיקים בבית. לכן חשוב שאנחנו נשמור באופן כללי על הניקיון ונעשה זאת על בסיס קבוע, יומיומי אפילו אם צריך.

כיצד שומרים על ניקיון בצורה נכונה
תחילה מומלץ להזמין שירות לניקוי ספות כדי להגיע חמצב ניקוי מקסימלי אותו נצטרך לשמר. אחרי שבעל מקצוע ביצע ניקוי והסרת כתמים מספות בד או עור שברשותינו עלינו להמשיך ולנקות אמצעים שאמורים למנוע את הלכלוך מראש;

בשלב הראשון אנחנו יכולים לקבוע כללים כיצד לנהוג כשאנחנו או אחרים יושבים על הספה, אנחנו יכולים להחליט שלא לאכול ולא לשתות, לא לעלות עם רגליים יחפות, בטח לא עם נעליים, ולשמור בכל דרך אפשרית על כך ששום דבר מלוכלך או משהו שיכול ללכלך, יבוא במגע עם הספה.

אם דיברנו קודם על כלבים וחתולים, אז מן הסתם אנחנו יכולים למנוע מהם לעלות על הספה או על המזרון, כך אנחנו נמנע מהם כל אפשרות ללכלך אותם. במקרה של ספות אגב, אם אנחנו לא ניתן לכלבים לעלות, אנחנו גם נחנך אותם שיש להם מקום משלהם לשבת בו וגם נמנע מהם לגרום נזקים אחרים לספה. במידה והם כן עולים, אז אפשר פשוט להבריש את הספה בכל יום, ובכך נסיר ממנה שערות אשר נשארו עליה.

אם אנחנו רוצים לשמור על הספה או על המזרון בכל מחיר, אנחנו יכולים פשוט לכסות אותם, מכל צד אפשרי. זה אומנם ימנע מאיתנו ליהנות מהעיצוב שלהם, אך לפחות זה יעזור לנו לשמור על פריטים נקיים.

לפני סיום צריך לומר, אנחנו לא יכולים בהכרח לשמור לגמרי על כך שהספה או המזרון לא יהיו נקיים, אך זה בהחלט אפשרי להקטין את עוצמת הלכלוך. 

מאמרים על אותו נושא :

ניקוי ספות בד

טיפים והמלצות לניקוי ותחזוקת ספות בד

ניקוי ספות בראשון לציון

ניקוי ספות בנתניה

ניקוי ספות בחיפה

ניקוי ספות ברמת גן

ניקוי ספות במודיעין