טיפים לניקוי שטיחים

לא פשוט לנקות את השטיח, זה לוקח זמן וזה יכול להיות מעצבן, אך אתם חייבים לעשות זאת. נכון שהמשימה יכולה להיות ארוכה, מורכבת ומסובכת, אך אחרי שלושה טיפים שנספר לכם במאמר הזה יהיה לכם הרבה יותר קל לעשות זאת. כך תוכלו להימנע מטעויות נפוצות ולנקות אותו די בקלות.

לנקות את השטיח בתדירות גבוהה
מי שרוצה לקבל שטיח נקי וכזה שגם קל לנקות, חייב לנקות אותו בתדירות הרצויה. ברגע  שמנקים את השטיח כל זמן קצר אז יש עליו פחות אבק והניקיון הרבה יותר פשוט. אם תנקו אותו פעם במספר חודשים הניקיון יהיה הרבה יותר קשה ואז לא יהיה לכם למי להתלונן, כי הייתם יכולים להרוויח ניקיון פשוט יותר אם הייתם מנקים קצת יותר קצת השטיח. נקו את השבוע בניקיון השבועי שלכם גם אם זה רק לנער אותו מעט בחצר, וכך המציאות שלכם תהיה שונה יותר כאשר יש לכם שטיח איכותי, נקי ובריא.

השתמשו בשואב אבק איכותי
כדי להקל על החיים שלכם בניקוי שטיחים חשוב מאוד שיהיה לכם שואב אבק איכותי. שואב אבק איכותי כזה יכול להיות זול יחסית ויעלה בין 1000 ל 3000 שקלים. לפני שאתם ממהרים לשפוט ולומר שזה מחיר גבוה מאוד, תזכרו ששואב אבק כזה יקל מאוד על הניקיון ולא רק של השטיחים אלא של המזרון, של הספות, של הרצפה וכן הלאה. כמו כן שואב אבק איכותי לניקוי שטיחים עם פייה ייעודית יכול להפוך את הבית שלכם להרבה יותר נעים ומעוצב והוא מחזיק מעמד לאורך שנים רבות של שימוש הולם ונוח.

אל תרביצו לשטיח ואל תגלגלו אותו
עד כה הבאנו לכם מספר טיפים כיצד לבצע ניקוי שטיחים בצורה הטובה והנכונה ביותר, אך יש צורך לספר לכם גם מה לא צריך לעשות. אחד הדברים החשובים שאתם צריכים להפנים שלגלגל  את השטיח ולהניח אותו בפינת החדר לאורך זמן רב לא יעזור כי הוא פשוט יפיל את כל האבק על הרצפה, וגם לא שהוא רטוב כדי שהוא יתייבש.