לא רק שטיחים: טיפים לעיצוב הבית לאחר שיפוץ

לעצב את הבית זה אושר גדול? תלוי את מי שואלים! יש שמתמוגגים מכל בחירה ויש מי שהמשימה מחזירה אותם אל תרדמת החורף. עם זאת, בכול הנוגע לשיפוץ מאסיבי טוב לדעת שהחיים די קלים, פשוט כי מעבירים את המושכות אל קבלן שיפוצים, כך שלכם רק נותר לבצע נגיעות אחרונות, כגון רכישה של מנורת קריאה, תלייה של תמונה, תוספת של עציץ וכדומה.


חשיבות בחירת קבלן שיפוצים

רגע שלפני שנהנים לבחור בין ואזה נמוכה לרחבה ורגע לפני שבוחרים את מיקום התמונה, יש להבין שחשוב עד מאוד לבחור נכונה קבלני שיפוצים, וזאת כי איכות הקבלן משפיעה באופן ישיר על בחירת הפתרון הנכון ביותר פר כל סיטואציה, על גובה ההוצאה (ככול שהעבודה יותר מושקעת כך אין צורך לשלם על שיפוץ נוסף), על עמידה בתקציב (קבלן מקצועי יעמוד בכתב הכמויות ולא ישלוף מהכובע הוצאה לא ידועה), על שביעות הרצון שלכם, על עמידה בזמנים, על עמידות העבודה לאורך זמן ואף איכות הקבלן משפיעה באופן ישיר על הזמן הפנוי שלכם - ככול שיהיה יותר איכותי, אתם פחות תדרשו להיות מעורבים.


עוברים שלב

מכאן שגם אם יש לא מעט מה לבדוק ולהשוות, הרי שהמאמץ הראשוני חשוב ביותר - משפיע באופן ישיר על השלבים הבאים שעומדים להיות הרבה יותר מהנים ויצירתיים. צלחתם את השלב הראשון? החגיגה מתחילה! מוזמנים ליהנות ממגוון טיפים מדליקים עבור עיצוב הבית לאחר השיפוץ. מתרגשים? יש ממה!


ראשית - תמונות!

גם אם נראה שלא מדובר בפריט מיוחד, יש לקחת את הרעיון למקום אישי. כיום כאשר תחום הדפוס כה מפותח, ניתן להוריד כל קובץ אהוב ולשלוח אותו להדפסה מקצועית, כך שבאופן יחסית זול ניתן ליצור את התמונה הרצויה, וכל עוד משלבים מסגרת מאסיבית ומרשימה, ניתן לדעת ששיחקתם אותה!


לא לצייר על השולחן?

מי אמר שאין לצייר על קירות ועל שולחנות? מוזמנים להכיר צבע גיר, ובאמצעות צביעה פשוטה להפוך כל שולחן ללוח מחיק, כל פיסת קיר ללוח מודעות וכל רהיט להרבה יותר מיוחד!


מי אמר שצעצועים הם רק לילדים?

כיום ניתן למצוא מגוון צעצועי ילדים מושקעים וקטני ממדים שעשויים בטוב טעם ואפילו מעץ. מכאן שניתן לרכוש שלישיית מכוניות מרוץ ולהדביקן על הקיר, ניתן לקחת סריה של בובות מיניאטורות מפלסטיק ולפזר אותן במקומות שונים בבית (לצד פינת הקפה, בעציץ, על מסגרת של תמונה וכדומה), ניתן לרכוש כלי עבודה לילדים ולמסגר אותם ועוד - פשוט שחקו עם זה!


הצלחת של סבתא עוברת מהפך

מכירים את צלחות הנוי שהיו תלויות במטבחים של הסבתות? מוזמנים לקחת את אותו רעיון ולתמרן אותו. כך למשל ניתן לרכוש צלחות עם ציורים מדליקים ולפזר אותן על קירות המטבח, ניתן לקחת אוסף של צלחות חרסינה עם איורים אהובים ולתלות אותן במקלחת ועוד.


סייד ליום אחד

כידוע תוספת של צבע מוסיפה לא מעט עניין ועל כן מוטב להכיר מגוון צבעים אשר מונעים את הצורך המקדים לשייף ולצבוע את הרהיט בשכבת יסוד, אלא באמצעות שכבה אחת ניתן לסגור את הפינה. מבקשים דוגמאות? ניתן לצבוע רק חלק מרהיט, חזיתות של רהיטי מטבח, את הנישה בקיר, חלק מהמדפים בסלון ועוד.


מדבקות טפט

טפט מאפשר לשנות את הקיר בין רגע, אך באמצעות מדבקות טפט ניתן להשיג תמרון הרבה יותר גדול ואף שיטת יישום הרבה יותר נוחה. שנעבור לדוגמה? ניתן לרכוש מדבקות טפט בצורת כוכבים וליצור מקבצים, פיזור, מקצב וכדומה, כך שכל תוצאה מעט שונה אך בטוח שגם מרשימה!

נפתח לכם התיאבון? אינכם חייבים לחכות לתום השיפוצים, כי אם יש מוצרים שאתם ממש אוהבים, אתם כבר תמצאו להם מקום. תתחדשו!