טיפים והמלצות לניקוי ותחזוקת ספות בד

לפני שאנו באים להחליט על הרהיט החדש שלנו עולות בנו הרבה מחשבות עם סימני שאלה רבים. התלבטויות על צבע הבד, מבנה הסיבים, טקסטורה הבד, רכות המגע, פרקטיות ניקיון והסרת כתמים, איך הספות ישתלבו בנוף הכללי של הבית? ועוד.

על מנת ליהנות מהספות שקניתם לטווח הארוך יש לבצע פעולות תקופתיות כדי לשמר אותן נקיות ורעננות. לכן, במאמר זה נסביר על סוגי הלכלוך הקיימים בספות וניתן פתרון לניקוי לכל סוג לכלוך שנציג וניקוי ספות מחיר.


סוגי הלכלוך הקיימים בספות בד :


לכלוך מוצק - רוב הלכלוך הקיים בספות תוך כדי השימוש היומיומי בהם הינו לכלוך מוצק. לכלוך כזה שאינו מתפרק במים. לכלוך כמו חול, אבק, שערות של חיות בית או שערות בני אדם ושאריות אוכל למיניהם.

פתרון: לניקוי סוג לכלוך כזה :שאיבה באמצעות שואב יבש. יש לחבר לשואב היבש ראש מברשת עדינה ולשאוב את הספות מכל הלכלוך המוצק. מומלץ אחת לשבוע.

כתמים נקודתיים - כתמים נקודתיים הם רק מרכיב אחד משלושה הסוגים שאני מציין כאן. הכתמים יכולים להיות שונים ומגוונים על ספות בד. כתמים כמו : קפה, תה, קולה, כתמי אוכל, שוקולד, חלב, שוקו, סליים, שתן, דם, יין, דבק, טושים, עט ורק השד יודע מה עוד. רב הכתמים הם כתמי האוכל שמקורם מחלבון.

פתרון : ניתן להסיר כתמים באמצעות חומר לניקוי ספות בד, פרוטאין ספוטר. כל כתם אחרי הנראה כזה שיש לו סיכוי שלא יורד, יש להשאיר את המלאכה לבעל מקצוע שיוריד אותו ללא נזק לבד.


לכלוך כללי - לכלוך זה הוא תוצאה של שימוש יומיומי בספות. לכלוך זה הוא בנוי מהצטברות של זיעה, שומן גוף, פיח מהאוויר וכל לכלוך שמנוני אחר ששואב אבק אינו יכול לקחת. לרב לכלוך זה נראה בצורת של עננות אפורה באזורי המגע הישיר של הגוף כמו: אזורי מסעדי ידיים, משענות הראש, משענות הגב ומושב הישיבה.

פתרון: הסטטיסטיקה היבשה שלנו מציגה שלקוחות נוטים לנקות את הספות שלהם אחת לשנה או שנתיים, תלוי בקצב התלכלכות. אם זה בית עם ילדים קטנים אז סביר להניח שהספה תתלכלך מהר יותר מאשר בבית כשהילדים כבר גדולים ואין גורם מלכלך. במקרה כזה יש להביא חברה מקצועי היודעת לבצע ניקוי ספות באופן כזה שלא תעשה נזק לספות.
ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא ניקוי ותחזוקת הספות ואנו נשמח לעזור לכם. אפשר לפנות במייל clear1clean@gmail.com או בטלפון
054-80-222-87 מומלץ לצרף תמונות של המקום שעליו רוצים לקבל ייעוץ.


כללי אל תעשה - בניקוי ספות בד


-
אל תכבס את הריפודים שלא לפי הנחיות היצרן או החנות.
- אל תשפשף את הבד באמצעות גורמים אגרסיביים כמו מברשת קשה.
- אל תנקה בחומרי ניקוי שלא לפי הנחיות היצרן או החנות, חומרי ניקוי חזקים עלולים לעשות נזק בלתי הפיך.
- אל תזניח את הסלון ותן לו את הטיפול התקופתי הדרוש.

מאמרים על אותו נושא :

ניקוי ספות בד

טיפים והמלצות לניקוי ותחזוקת ספות בד

ניקוי ספות בראשון לציון

ניקוי ספות בנתניה

ניקוי ספות בחיפה

ניקוי ספות ברמת גן