ניקוי אבק משטיחים

כל מי שיש לו שטיח אחד בבית או יותר יודע, כי אבק הוא חלק בלתי נפרד מהשטיח. יתרה מכך, לא ניתן למנוע בשום דרך את האבק מהשטיחים. האבק הוא חלק בלתי נפרד מחיינו, אך אין זה אומר כי אין חובה לטפל באבק בכלל ובאבק בשטיחים בפרט מידי פעם.


איך מסירים אבק משטיחים - טיפים לניקוי אבק משטיחים

הדבר הראשון החשוב מבין כולם הוא שואב אבק. ככל שתשקיעו על שואב אבק איכותי ועוצמתי, כך תחסכו מעצמכם טרחה רבה וכאב ראש. יש להפעיל את השואב על מצב השאיבה הגבוה ביותר, ולשאוב היטב את האבק מכל פינות השטיח.

טיפ שני לניקוי אבק משטיחים: אמנם שואב אבק יעשה את רוב העבודה, אך סביר להניח שגם לאחר ניקוי אבק משטיחים באמצעות שואב אבק, עדיין יישאר אבק פה ושם. לכן, מומלץ להניח את השטיח על מעקה או גדר ולהכות את  השטיח באמצעות חובט שטיחים (לא תאמיני כמה אבק עדיין נשאר). את חבטת השטיחים אין לבצע על חלקו החיצוני של השטיח, וזאת כדי למנוע נזק לטקסטורה או למרקם השטיח.

טיפ נוסף שרצוי לבצע אחת לתקופה: שטיפה יסודית לשטיח עם חומרי ניקיון וצינור. לפני שנסביר כיצד לבצע זאת, חשוב להדגיש שלא את כל השטיחים ניתן לשטוף (הציצו בתווית השטיח). את פעולת ניקוי אבק משטיחים באמצעות שטיפה במים וחומרי ניקיון, יש לבצע עם צינור מים ותכשירי ניקיון מיועדים אך ורק לשטיחים. לאחר השטיפה, יש לספוג היטב את המים עם מטליות ולייבש בשמש לפחות יום שלם.


רוצים שמישהו מקצועי יעשה זאת בשבילכם?
אם אתם מעוניינים שמישהו מקצועי יעשה במקומכם את פעולת ניקוי אבק משטיחים, פנו אל חברתנו Clear Clean ואנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה.