ניקוי כתמי שוקולד משטיחים

שוקולד הינו מאכל פופולארי בקרב ילדים (לא רק..), ולכן לעיתים לא רחוקות עלולות להיווצר כתמי שוקולד בפינות הבית ובין היתר גם בשטיחים. אמנם זה לא נחמד להיתקל בכתמי שוקולד דווקא בשטיח היקר ואהוב, אך אם קרה והילד מרח ללא משים את השוקולד על השטיח, עליכם לדעת כי קיימים מגוון פתרונות לכך. לפני שנסביר איך מנקים כתמי שוקולד משטיחים, עליכם לוודא כי סוג השטיח בביתכם אינו בעייתי לניקוי או שאינו דורש ניקוי מסוג ספציפי (אם אתם מתלבטים, קראו את הוראות יצרן השטיחים).


ניקוי כתמי שוקולד מסוגי שטיחים שונים

כאשר מדובר בשטיח שאגי (שהוא הקשה לניקוי), יש לדעת כי בשל הסיבים הרבים והעומק של השערות, אין לשטוף את השטיח במים, אלא אך ורק באמצעות תרסיס לניקוי שטיחים. ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי חומרים לניקוי שטיחים במרכולים או אפילו באמצעות שיטות ביתיות המוכרות לכולם כמו חומץ וכהנה. יש לרסס את חומר הניקוי על כתם השוקולד, להמתין מספר דקות, להבריש היטב (עם טיפה כוח) ולבסוף לנגב עם מטלית יבשה.

אם מדובר בשטיח מסוג מכונה כמו אלו של איקאה, כאן תוכלו לנקותם גם באמצעות שיטות שונות כמו שטיפה במים וייבוש בשמש. אם יש לכם מרפסת או חצר, שטפו את השטיח עם צינור מים (לא עם כמויות מים גדולות מידי, כי אז זמן ייבוש יארוך מספר ימים), רססו מעט חומר לניקוי שטיחים, נגבו וייבשו את השטיח בשמש למספר ימים. בשל היותו של השטיח סינטטי עשוי מבדים המאפשרים ניקוי עמוק יותר, תוכלו להגיע לתוצאות גבוהות בעת ניקוי כתמי שוקולד משטיחים.

אם מדובר בשטיחים העשויים עבודת יד, כדאי כי לא תיקחו סיכונים מיותרים ומסרו את השטיחים לחברה לניקוי שטיחים. רוב השטיחים העשויים עבודת יד, הינם יקרים ודורשים ניקיון מדוקדק ומותאם בדיוק לפי סוג הבד של השטיח. ולכן, כדי להימנע מנזק מיותר לשטיחים היקרים שלכם, כדאי כי תיעזרו בחברה חיצונית לניקוי שטיחים כמו חברתנו green clean המספקת שירות ניקוי שטיחים למעלה מעשור עם קהל לקוחות גדול ומרוצה.


ניקוי כתמי שוקולד וחידוש מראה השטיחים

אם תמסרו את השטיחים שלכם לניקוי אצל חברה לניקוי שטיחים מקצועית כמו חברתנו Clear Clean, תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את העבודה הטובה ביותר! במהלך הניקוי אנו נבצע לא רק ניקוי כתמי שוקולד משטיחים, אלא גם חיטוי מלא, נטרול ריחות, רענון השטיחים ואף החזרת השטיחים לגמישותם הראשונה שלרוב אובדת במהלך השימוש עם השנים. לנו את כל הכלים הדרושים לניקוי כתמי שוקולד משטיחים ולנו חומרי ניקוי הטובים בעולם לניקוי שטיחים מקצועי. חייגו אלינו לפרטים נוספים ולהצעת מחיר.