ניקוי שטיחים באור עקיבא

לא כולם אוהבים שטיחים, אבל אלו שכן, לא יכולים בלעדיו. זה אמנם לא מדעי, אבל החיבור שלכם לשטיחים, הוא גדול. אנשים רבים אוהבים את השטיחים שבביתם, ולא מעוניינים להחליפם בשטיחים חדשים למרות שכיום ניתן למצוא שטיחים במחירים מוזלים. מכיוון ששטיחים שנמצאים בשימוש זמן רב צריכים ניקיון, יש צורך אחת לתקופה ארוכה לעשות ניקוי שטיחים באור עקיבא מקצועי אם אתם גרים באזור אור עקיבא. כאשר מדברים על ניקוי שטיחים מקצועי, הכוונה לתהליך ניקיון עמוק ויסודי, ולא משהו חובבני כמו שאיבת אבק שאולי תסיר חלק מהאבק, אך תשאיר את השטיח מטונף.


הסיבות שבגללם שטיח מתלכלך וצריך ניקיון

לא חסרות סיבות ומקרים שהשטיחים מתלכלכים, אך יש כמה שהם העיקרים, ולכן לאחר שתעשו ניקוי שטיחים באור עקיבא אצל חברה טובה, כדאי כי תתנו דגש על מקרים אלו. סיבה ראשונה והנפוצה היא ילדים: עם מודעות ובלי מודעות, הם מלכלכים את השטיחים בכתמי דיו, באוכל שנזל על השטיח ובנעליים מלאות בוץ שאיתם הם חזרו מהגן. סיבה שנייה ונפוצה היא דווקא בעלי חיים: כלבים, חתולים ושאר חיות מחמד, נהנים להתחכך בשטיחים, ולהטיל את מימיהם וצואתם על השטיחים. במקרים אלו, גם יהיה ריח נוראי ובלתי נסבל, והצורך במקרה זה הוא לניקוי שטיחים באור עקיבא הוא מיידי. סיבה שלישית ונפוצה והיא בלתי נמנעת היא בלאי: לשטיח יש בלאי. שטיח חשוף למזג האוויר, לשמש, לסופות חול ואובך, לאבק ועוד. גם אם שמרתם על שטיח נטול כתמים, אין זה אומר כי כל אלו לא יספגו בו. סיבה רביעית ופחות נפוצה היא הצפות או שריפה: במקרים חריגים שחלילה קרתה שריפה בבית או הייתה הצפה, יש צורך לשלוח את השטיח לניקיון יסודי.


מנעו את המקרים הללו וחסכו ניקוי שטיחים באור עקיבא כל תקופה קצרה

אמנם חלק מהדברים שציינו הם בלתי נמנעים, אך את מה שכן, מומלץ וכדאי לשמור ע"מ לחסוך בעלות ניקוי שטיחים באור עקיבא מקצועי בתדירות גבוהה. חברתנו היא הטובה בישראל בניקוי שטיחים מקצועי והיא מספקת עם שירותי תיקון לשטיחים כאשר נפרמו או איבדו את צבעם. לחברתנו ניסיון רב שנים, ואנו עובדים עם חברות גדולות ומוכרות ומשרדי ממשלה. הניסיון שלנו והציוד המהפכני הוא זה שעושה את ההבדל ויבטיח לכם שהשטיח שלכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר.