ניקוי שטיחים בהוד השרון

שטיחים הם פריט וותיק מאוד אשר נעשה בו שימוש אלפי שנים. הסיבה שהשטיח מחזיק מעמד עד היום, הוא בגלל הנוחות, העיצוב והחמימות שהוא מוסיף לבית. העולם מתחלק לאנשים שלא מסוגלים בלי שטיחים בבית, ואלו שכן. ממש עד כדי כך. כל מי שמחזיק שטיחים בבית, יעיד כמה השטיחים חשובים ויקרים לליבו. בגלל היחס הגדול שהשטיחים מקבלים, כל בעל שטיח, ידאג לנקותו מידי תקופה. ניקיון השטיחים גם הוא מתחלק לשניים, ניקוי שטיחים מקצועי, ושיטות ביתיות לניקיון השטיחים. אם אתם גרים בהוד השרון ומחפשים ניקוי שטיחים בהוד השרון, חברתנו תוכל לספק לכם את השירות הראשון והמקצועי לשטיחים בבית.


ניקוי שטיחים בהוד השרון מקצועי - כך זה קורה

אם בחרתם להזמין חברת ניקוי שטיחים בהוד השרון, דעו כי בחרתם נכון. רק אצל חברה השטיח יוכל להיות נקי ונטול כתמים. בעזרת שיטת 5 השלבים, החברה תחזיר לי את השטיחים יפים וחדשים. השיטה מבוססת על ניקיון עמוק ומדוקדק שלא יחמיץ שום כתם ולכלוך באשר הוא. השלב הראשון הוא הרטבת השטיח עם מכונת הרטבה לשטיחים. כמובן שלא מדובר סתם בהרטבה, אלא בשילוב חומרי ניקוי שטיחים והתזת כמות מדויקת של מים כדי להרוס את השטיח. שלב שני הוא הברשת השטיחים. זה נחוץ מאוד בעיקר להסרת כתמים ונטרול ריחות שתן, קיא ודומיהם. שלב שלישי הוא ייבוש השטיח. אצלנו השטיח מיובש בחדר ייחודי בעל טמפרטורה מדויקת לייבוש שטיחים. שלב רביעי הוא ניעור. כיוון שעדיין עלול להישאר מעט שאריות שערות, אבק או סתם סיבי שטיחים, בניעור השטיחים לא יישאר מאומה. שלב אחרון, התזת ריח נעים ומרענן וגלילה. זה כדי שתקבלו את השטיח ארוז ומוכן לשימוש.


לא תאמינו עד כמה זה יראה חדש

זה אולי נשמע קל (או שלא), אבל זה היא השיטה הטובה בעולם והמתקדמת בעולם לחידוש שטיחים. לכן אם עדיין לא פניתם אלינו לניקוי שטיחים בהוד השרון, זו היא פספוס גדול. רק אצלנו תוכלו לקבל את השטיח לאחר שעבר את כל התהליך שצריך כדי שהשטיח יהיה נקי. ניתן ליצור קשר עם חברתנו בעמוד יצירת קשר או בחיוג ישיר למפר 054-80-222-87.