ניקוי שטיחים בחולון מליגה אחרת

השטיח התלכלך? הכלב השתין על השטיח ? 

מחפשים חברה לניקוי שטיחים בחולון ? אנו ב-Clear Clean  פועלים בפריסה ארצית ומתחייבים לתוצאות ניקוי מקצועי ואיכותי, אנו משתמשים בחומרים הטובים ביותר וידידותי לסביבה.

כמעט בכול בית היום יש שטיח אם זה בכניסה לבית שעליו נוכל לנער ולנקות את הנעליים מהחול והבוץ שהבאנו מהרחוב או מהים, אם זה בסלון או בחדרים השטיח חשוב לנו אם זה בגלל ההיסטוריה או שקיבלנו בירושה ותמיד מוסיף צבע והרגשת חמימות לבית ולכן חשוב לנו לשמור על המראה שתמיד יהיה נקי, במיוחד כשיש לנו ילדים קטנים שמשחקים על השטיח ובהרבה מקרים נשפך על השטיח מים או סתם משקה ויוצר לנו כתם על השטיח וריח רע ולכן חשוב מאוד ניקוי מקצועי ויסודי ניקוי שיגיע לכול סיב וסיב, בהרבה מקרים שיש לנו כלב או חתול בבית הכלב השתין לנו על השטיח אנו עושים את הטעות הנפוצה וממהרים לתכשירים הביתיים או כול דבר בניסיון להוציא את הכתם או את הריח אך הזול עולה ביוקר ולרוב אנו רק עושים נזק לשטיח והריח והכתם נעלמים לזמן קצר אך לא עוברים וגורמים לנו לתחושה מראה לא נקי וריח רע ולכן צריך חברה שמבינה בשטיחים בניקוי מקצועי במקרה של שתן והסרת הכתמים או ניקוי קיא או בכול דבר אחר.


ניקוי שטיחים חולון - מידע שכדאי להכיר


לא כל השטיחים, אבל רוב השטיחים עשויים מסיבים של צמר. לכן, כאשר מנקים שטיחים מצמר חייבים לוודא שחומרי הניקוי בהם אנו עושים שימוש מותרים למגע עם צמר שנחשב לחומר מאוד מיוחד ועדין. חשוב להבין שלא כל חומר ניקוי מתאים ולכן הרבה פעמים, אנשים שמנסים להסיר כתמים לבד בבית מהשטיח יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך לשטיח ובעצם לקבע את הכתם במקום להסיר אותו. 

כל המוצרים וחומרי הניקוי איתם אנו בקלין קליר עובדים בטוחים לניקוי. שטיחי צמר נבדקו על ידי מיטב המומחים בעולם. כולם מחזיקים בתו תקן וידידותיים לסביבה. 


 ניקוי שטיחים בחולון עד הבית


אנו נגיע אליכם עד הבית ונאבחן את הגודל והכתם שעל השטיח את סוג צפיפות הסיבים והכי חשוב סוג השטיח, מאחר וישנם הרבה סוגי שטיחים לדוגמא שטיח עבודת יד או מכונה, שטיח שאגי, שטיח צמר, שטיח אפגני, פרסי, סיני, ועוד, ישנם כמה דרכים נכונות לנקות שטיח למשל שטיח שאגי שהצורך לנקות כול סיב וסיב בלי לפגוע בסיבים לא מתאים לניקוי בבית ולכן אנו נאסוף את השטיח אלינו למפעל ננקה ונחטא בצורה יסודית ונחזיר את השטיח אליכם נקי וריחני וכמו חדש. כול כמה זמן מנקים שטיח?


גם אם אתם שואבים את השטיח בכול שבוע חשוב ומומלץ לנקות את השטיח בצורה מקצועית לפחות פעם בשנה,  אם יש רגישות לבקטריות אבק וחיידקים שגורם לקשיים בנשימה או גירודים מומלץ פעמיים בשנה כך שהתינוקות והילדים שלנו יוכלו לשחק ולזחול על שטיח נקי .

 אנו בחברת קליר קלין יודעים לנקות בצורה מקצועית יסודית וריחנית, כך שנוכל לא רק ללכת אלא גם לתת לילדים שלנו לשחק ולשבת ולזחול על שטיח בכיף כשהשטיח נקי וריחני ללא אבק כתמים או 
נחזיר את שטיח אליכם עד הבית נקי וריחני ומראה חדש כמו שיצא מהחנות. אנו שמים דגש על חומרי הניקוי הכי טובים ירוקים לסביבה ואיכותיים  על מנת שהשטיח יחזור נקי ריחני וכמו חדש.


ניקוי שטיח מקיר לקיר בחולון


אם יש לכם בבית או במשרד בחולון שטיח מקיר לקיר חשוב מאוד לבצע ניקיון לשטיחים מקצועי עם החומרים הטובים ביותר וידידותיים לסביבה.  גם אם יש לכם מנקה שמעבירה שואב אבק בכול שבוע על השטיח וישנם כתמים אם זה ממים, או מכול משקה אחר, שגורם לתחושת דבק וריח לא נעים ומצריך טיפול מקצועי ויסודי שאיבת אבק זה מעולה אך לא מספיק, מאחר ויש הצטברות של בקטריות וחיידקים מה שיכול לגרום לגירודים וריח לא נעים ולרגישים גם קשיי נשימה, אנו בclear clean  מביאים את הציוד הכי חדיש את הניסיון והמקצועיות שלנו בניקוי שטיחים מקיר לקיר ומבצעים ניקוי של השטיח בין החלל של הריצפה לשטיח בשיטת ההזרקה ויניקה, הזרקה של החומר ויניקת כול הלכלוך החוצה ובכך ייתן לשטיח מראה יפה וחדש.

אנו נותנים אחריות על העבודה שאנו מבצעים ובמחירים מיוחדים למוסדות ומשרדים בניקוי שטיח מקיר לקיר בחולון אנו נגיע ונאבחן וניתן לכם הצעת מחיר משתלמת ועבודה יסודית ומקצועית הטל שלנו 054-80-222-87.