ניקוי שטיחים במודיעין מליגה אחרת

גרים במודיעין? הבית מעוצב בשטיחי צמר או שטיחים יפים אחרים? מחפשים חברה המתמחה בניקוי שטיחים במודיעין? הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת CLEAN CLEAR בעלת ניסיון רב בניקוי שטיחים, ניקוי ספות וניקוי ריפודים מכל הסוגים. 
אנו עושים שימוש בחומרי ניקוי אורגניים תוך שימוש במכשור ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם במטרה להסיר מהשטיחים שלכם את כל סוגי הכתמים לרבות כתמי מזון, כתמי שתיה, כתמי צבעים, כתמי שתן ועוד. בנוסף, עם קרדית האבק החליטה להתנחל אצלכם בבית, הניקוי המקצועי של CLEAN CLEAR יסלק אותה מהשטיחים ויאפשר לכם להנות משטיחים חדשים ויפים, כאילו יצאו מהחנות רק עכשיו. ניקוי שטיחים במודיעין - מתי כדאי להזמין חברה מקצועית לניקוי השטיחים?כמו כל דבר שיש לנו בבית, גם השטיחים מצריכים מאיתנו טיפול ותחזוקה. העניין הוא שזה ממש לא מספיק רק לשאוב את הלכלוך והאבק עם שואב אבק ביתי אחת לשבוע או שבועיים. עם הזמן, הלכלוך, השיערות והאבק מגיעים גם לשכבות העמוקות של השטיח. לכן, ההמלצה שלנו היא לקרוא לחברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים אחת לשנה. 


כתמים על השטיח? מה לא לעשות?


כמובן שלא כל כתם מצריך מאיתנו לקרוא לחברת ניקוי מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים, אבל יש כתמים שכן. בכל מקרה במידה ונוצר כתם על השטיח מכל סיבה שהיא, מאוד מומלץ שלא לשפשף את הכתם. שפשוף של הכתם עלול להשיג את התוצאה ההפוכה והיא בעצם קיבוע של הכתם והחדרה שלו לשכבות העמוקות של השטיח.
לכן, אם יש על השטיח כתם, במידה ומדובר בכתם קל, פשוט נסו לספוג את החומר עם מטלית יבשה וללחוץ עליו עם מגבת מבלי לשפשף אותו. יש כל מיני שיטות לנקות כתמים של שטיחים בבית כמו למשל לעשות שימוש בחומרים מיוחדים הנמכרים ברשתות השיווק, לרקוח בבית חומרים מחומץ או סודה או שילוב של השניים ועוד.
שיטות אלה בהחלט יכולות לעזור ולהסיר כתמים נקודתיים אבל באופן כללי הן לא מנקות את כל השטיח ולא מחזירות לו את הצבע הבוהק והטבעי שלו. במקרה כזה רק חברה מקצועית השולחת את השטיח למפעל לניקוי שטיחים יכולה לעזור.ניקוי שטיחים בבית, תחזוקה שוטפת


כמו שכבר נאמר כאן, ההמלצה שלנו היא לשאוב את השטיח כמו שצריך אחת לשבוע. אחת הטעויות שאנשים רבים עושים היא להכות את השטיח ולפרוס אותו בשמש. הסיבה שאנשים עושים את זה היא כדי לסלק את קרדית האבק, משום שחשיפה שלה לשמש בעצם מחסלת אותה. הבעיה עם השמש היא שהצבע של השטיח יכול לדהות. לכן, מה שאנו ממליצים לעשות במקרה של קרדית האבק היא לקרוא לחברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים. במקביל, תמיד ניתן אחת לכמה חודשים להפוך את השטיח ולהשאיר אותו הפוך למשל 24-48 שעות. בצורה כזו בעצם כל הלכלוך, האבק והשיערות ייצאו מהשכבות העמוקות ואז כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לשאוב את השטיח.

עכשיו, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ואנחנו נשמח לתת לכם מענה על כל השאלות, לקבוע זמן שמתאים לכם, לבחון את סוגי השטיחים בביתכם: סיננטי או טבעי, בעבודת יד או במכונה, להבין את רמת הצפיפות של סיבי השטיח, להעמיס את השטיח או השטיחים על הרכב שלנו ולשלוח אותו למפעל שלנו לניקוי מקצועי ויסודי שיאפשר לכם להנות מהשטיחים שלכם לעוד שנים רבות. ניקוי מקצועי לא רק מחזיר את החיות לשטיח, הוא גם שומר עליו לאורך זמן.
 

שירותים אחרים במודיעין :