ניקוי שטיחים בנתיבות

גרים בנתיבות והאזור? הכירו את חברת Clear Clean - ניקוי שטיחים מקצועי הכולל ניקוי וחיטוי והסרת כתמים. ישראלים רבים אוהבים שטיחים, הסיבה המרכזית לכך היא הנוחות והמראה הנהדר ששטיחים תורמים לעיצוב הבית. במהלך השימוש בשטיחים, לרוב הם יוכתמו בעיקר כשיש ילדים קטנים בבית. כדי לבצע ניקוי שטיחים בנתיבות, יש לפנות לחברת Clear Clean, והיא תעשה זאת עבורכם בדרך הטובה ביותר ועם התוצאות הגבוהות ביותר.


ניקוי שטיחים במפעל - לא לשטיחים מקיר לקיר

בניקוי שטיחים בנתיבות, ישנם שני סוגי ניקיון. הראשון, ניקוי שטיחים ניידים במפעל. השני, ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבית הלקוח. בראשון, נציג מטעם חברת Clear Clean יגיע לביתכם, יגלגל את השטיח באופן מסודר ושמור ויאסוף אותו למפעל. במפעל השטיח יעבור חיטוי מלא מאבק וקרדית האבק ויקבל מענה מקצועי לכתמים ואבק. הדבר יבוצע באמצעות הכנסת השטיח לתוך מכונה המרטיבה את השטיח במים עם סבון ומברישה את השטיח. לאחר מכן, עובדי המפעל יעבירו את השטיח למכונת סחיטה (מיוחדת לשטיחים) ומשם לניעור אחרון וייבוש.

השני, ניקוי שטיחים מקיר לקיר יבוצע אצלכם בבית באמצעות מכונת ניקוי ושואב מקצועי. בתחילת העבודה, נציג מטעם החברה יעמוד את שטח השטיחים מקיר לקיר למי מ"ר ויתן לך חוות דעת מקצועית ןהצעת מחיר. לאחר מכן, נתחיל בעבודה ונעשה זאת עם מכונת ניקוי שטיחים מקיר לקיר בהתאם לסוג השטיח (צמר, לבד וכו'). לסיום, אנו נעשה שאיבה עוצמתית לשטיחים ונשאיר לכם מראה נקי וחדשני לשטיחים בבית או בבית העסק.


ניקוי שטיחים בנתיבות כולל אחריות

אם הזמנתם את חברת Clear Clean לעשות לכם ניקוי שטיחים בנתיבות, יש לדעת כי החברה נותנת אחריות על עבודתה ואינה בורחת במידה וחלילה יקרה נזק כלשהוא למפעל. חברות רבות אינן נותנות אחריות על העבודה, מה שגורם ללקוחות לאבד אמון בחברות לניקוי שטיחים. לכן, כדי להימנע ממקרים כאלה וכדי לדעת שיש גב ויש על מי לסמוך, יש לקחת חברה לניקוי שטיחים בנתיבות ותיקה, מנוסה וכזאת שנותנת אחריות על העבודה.

חברתנו Clear Clean היא ותיקה בתחום ניקוי שטיחים והיא נותנת מענה מהיר ומקצועי לשטיחים הכולל הסרת אבק וכתמים, לכלוך וריחות, שערות וחיידקים ועוד. מעוניינים לדעת כמה עולה העבודה? רוצים לשמוע על הזמינות ועל זמני העבודה? צרו קשר עם נציג מטעם חברתנו Clear Clean ונשמח לעמוד לשירותכם.