ניקוי שטיחים בסביון

אחד מהרהיטים שהכי מוסיפים טעם וצבע לעיצוב הבית, הוא דווקא השטיחים בסלון ובחדרי השינה. בתים רבים, נוהגים לרכוש שטיחים מידי פעם בהתאם לעיצוב הבית וסגנונו, ורבים אף רוכשים שטיחים יקרים שמוסיפים גם יוקרה לבית. אחד הדברים הבולטים בשטיחים, זה שהם צוברים אבק, פה ושם גם כתמים ובסה"כ מצריכים לא מעט תשומת לב. אנשים רבים נוהגים לתחזק את השטיחים באמצעות שאיבה אחת לשבוע, אך לאנשים שאין להם די זמן או שמטלה זו כבדה להם מידי, הם נעזרים בשירות מקצועי של ניקוי שטיחים בסביון אחת לשנה.


ניקיון מקצועי מבטיח לחדש את מראה השטיחים

בעת ניקוי שטיחים בסביון מקצועי, ניתן להסיר את כל שכבת האבק והלכלוך, ובמקרים בהם יש בעלי חיים בבית, אז גם הריחות ייעלמו בעת ביצוע עבודת הניקיון לשטיחים. אמנם ישנם סוגי שטיחים שהינם בעייתיים יותר בהסרת הכתמים, כמו שטיחים עבודת יד העשויים 100% כותנה טבעית, ואף גם שטיחים סינטטיים העשויים 100% פוליאסטר, יהיה קשה לעיתים להסיר את הכתמים. אך אין זה אומר כי לא צריך לעשות גם לשטיחים אלו ניקיון מידי פעם. האבק, החיידקים, החולות, לכלוך ועוד, נצברים בתוך סיבי השטיחים ואם לא עושים פעולה מקצועית כדי להסירם, הם יישארו שם ויהיו שם כדי לתרום לחוסר אסטתיקה לבית. ניקוי שטיחים בסביון או בכל עיר אחרת בארץ, חייב להיעשות ע"י חברה מומחית לכך שמכירה היטב את סוג השטיחים ותוכל לתת לכם אחריות מלאה שהשטיחים היקרים לכם לא יינזקו.ניקוי שטיחים בסביון עם Clear Clean

חברתנו Clear Clean המומחית בניקוי שטיחים, יודעת ומכירה את כל סוגי השטיחים, מזהה ומטפלת בכל סוגי הכתמים ונותנת אחריות שהשטיחים היקרים לכם יחזרו בשלמותם נקיים, יפים ומוכנים לשימוש. אל תתפשרו על חברות קטנות שאינן יודעים מימינם ומשמאלם, הנזק לעיתים בשל חוסר ידע ומקצועיות, יהיה בלתי הפיך. בררו את שנות הניסיון המעשי של החברה, את הידע שלהם, בקרו באתר שלהם ובדקו חוות דעת וביקורות עוד השירות של החברה. מחירים ניקוי שטיחים משתנים בהתאם לסוג וגודל השטיחים, וככל שיש בביתכם יותר שטיחים המצריכים ניקיון, כך המחירים שתקבלו יהיה נמוך יותר. צרו קשר עם נציגנו לקבלת פרטים מלאים, התרשמות ומחירים.