ניקוי שטיחים בצפון מליגה אחרת

הכלב החליט שבא לו להשתין לכם על השטיח? הילדה המתוקה שלכם רצתה להפגין את כישורי האמנות שלה ועכשיו השטיח מלוכלך ממש ואין לכם איך להסיר את הכתמים? מחפשים חברה סופר מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים בצפון? הגעתם למקום הנכון! ובכן, אצלנו אין עיגולי פינות בכל מה שקשור לניקיון! 

חברת CLEAR CLEAN שמה לעצמה למטרה להעניק שירותי ניקוי מתקדמים לריפודים עבור הקהל הישראלי. אנו פועלים בפריסה ארצית ומתחייבים לתוצאות ניקוי מדהימות. אנו מבצעים ניקוי שטיחים בצפון, ניקוי שטיחים במרכז וגם ניקוי שטיחים בדרום עם דגש על שימוש בחומרי ניקיון מתקדמים, יעיל ועוצמתיים במיוחד.ניקוי שטיחים בצפון - איך זה עובד?


ובכן, בשלב הראשון כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר או לחייג למספר 054-80-22-87. בשלב הבא נשאל אתכם מה סוג השטיח שאתם צריכים לנקות. אנו מבצעים ניקוי שטיחים בצפון לכל סוגי השטיחים: שטיחי שאגי, שטיחים פרסיים, שטיחים מקיר לקיר, שטיחים סינטטיים, שטיחים בעבודה יד או בעבודת מכונה. בשלב הבא, נקבע מועד שמתאים לכם ונגיע ישירות אל ביתכם או לבית העסק שלכם. במידה ומדובר בשטיחים מקיר לקיר, תהליך הניקוי חייב להתבצע אצלכם בבית. במידה ולא, עדיף תמיד לקחת את השטיח או השטיחים למפעל שלנו שנמצא בראשון לציון. שם במפעל אנו מעבירים את השטיח תהליך ניקוי יסודי.
 
1. שאיבה של האבק - בעזרת שואב עוצמתי במיוחד כל הלכלוך היבש, השיערות והלכלוך נשאבים מהשטיח. במידת הצורך שואבים את השטיח פעם נוסף. 

2. התאמת שיטת הניקוי לסוג השטיח - לכל שטיח יש את המאפיינים שלו, רמת הצפיפות שלו, סוג הסיבים שמאפיינים אותו ולכן כל שטיח מתנקה בצורה שונה. יש שטיחים שממש שוטפים אותם וטובלים אותן.


מדוע כדאי לבצע ניקוי שטיחים אחת לכמה זמן?


גם אם אתם שואבים את השטיח שלכם על בסיס שבועי, עדיין יש לכלוך שמגיע לשכבות העמוקות של השטיח. לכלוך זה לא יכול לצאת עם שואב ביתי רגיל. לכן, כדאי לשלוח את השטיח אחת לשנה או שנתיים לחברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים.
 
ניקיון מקצועי, לא רק מאפשר להסיר את כל הלכלוך ואת מרבית הכתמים בין אם זה כתמי מזון, כתמי שתייה או כתמים של טושים למשל, הוא גם מאפשר לנו להחזיר את הברק הטבעי של השטיחים ואת הצבע שלהם וכך שומר עליהם לאורך זמן. מומלץ להשקיע בניקוי שטיחים מקצועי בעיקר אם מדובר בשטיחים יקרים ואיכותיים. זכרו! הניקיון של השטיח מתחיל מהרצפה!


במידה ומדובר בשטיח שיש לו ריח לא נעים או שהוא מאוד מלוכלוך, זה משפיע על כל החלל. ולכן, אנחנו ב- CLEAR CLEAN מבצעים ניקיון יסודי לשטיח שישפיע על כל התחזוקה שלו. אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים, ידידותיים לסביבה המשאירים ריח נעים לאורך זמן. אחרי הניקוי, לא תאמינו שזה השטיח שלכם כי הוא פשוט ייראה ממש כאילו הוא יצא מהחנות. אצלנו מבצעים ניקוי שטיחים יסודי וזה ממש שונה מהניקיון שאפשר לבצע בבית. השטיח לא רק יוצא נקי אלא גם עובר תהליך של חיטוי המונע הצטברות של חיידקים על גבי השטיח. 

בנוסף, אם תרצו, תוכלו גם ”על הדרך“ לבצע ניקוי של הספות בביתכם, מערכות ישיבה, כורסות וריפודים נוספים. לפרטים נוספים אודות ניקוי שטיחים מקצועי, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם באתר או לצלצל למספר 054-80-222-87.