ניקוי שטיחים בשדרות

אחד הפריטים השימושיים ביותר בכל עונות השנה, הוא השטיח בבית. לא משנה קיץ או חורף, לשטיחים תמיד יש מה לתרום לבית. שטיחים בבית, מעניקים מראה נפלא ותחושה חמימה וביתית לבני המשפחה. קיימים מספר סוגי שטיחים, העיקריים שבהם: שטיחי עבודת יד, שטיחי מכונה, שטיחי שאגי, שטיחי צמר, שטיחים מקיר לקיר ועוד. חברה לניקוי שטיחים, תוכל לזהות את סוג השטיח ע"פ תמונה, ולפי זה לתת לכם הצעת מחיר לניקוי שטיחים בשדרות או באזור שבו אתם גרים. 


שיטת ניקוי השטיחים הטובה בעולם

ניקוי שטיחים בשדרות, אינו מתבצע אצלכם בבית (קיימת אפשרות כזו, אך היא פחות מומלצת), אלא אצלנו במפעל. בעידן הטכנולוגי, גם ענף ניקוי השטיחים התפתח. חברתנו Clear Clean, היא מהמובילות בתחום עם ציוד חדשני ומקצועי בשווי מאות אלפי שקלים שמחדש שטיחים ומסיר כל כתם עיקש וישן. במפעל השטיח עובר בארבע מכונות לצורך ניקוי וחיטוי מלא. מכונה ראשונה: התזת מים וחומרי ניקוי הכולל הברשה. מכונה שנייה: סחיטה מותאמת לשטיחים. מכונה שלישית: ייבוש מלא וניעור משאריות סיבים ושערות. מכונה רביעית: גלילה והתזת ריח נעים ומרענן לשטיחים. את כל אלו, לא נוכל לבצע בבית הלקוח, ולכן כדאי כי ניקוי השטיחים ייעשה במפעל. במקרים חריגים כמו ריחות חריפים וכתמים קשים, השטיח יעבור ניקיון נוסף באמצעות השריית השטיח למספר שעות במים וחומרי ניקוי. מה שיבטיח לכם תוצאה מלאה ושטיח כחדש.ניקוי שטיחים בשדרות גם לעסקים
חברתנו Clear Clean, מעניקה שירותי ניקוי שטיחים בשדרות לאנשים פרטיים, למוסדות ממשלתיים ולחברות. כאשר מדובר במשרדים, לרוב הכוונה הם לשטיחים מקיר לקיר הקבועים ברצפה ואינם נשלפים בשל ההדבקה הראשונית שלהם. במקרים כמו אלו, ניקוי השטיחים יבוצע במקום ולא ע"י לקיחת השטיחים למפעל הניקוי כפי שעושים בשטיחים ניידים. החיסרון שבדבר, בשטיחים מקיר לקיר, לא תמיד ניתן להגיע לתוצאה של 100%, עקב כך שלא ניתן להשרות את השטיחים במים וחומרי ניקוי לשעות ארוכות כפי שאנו עושים במקרים מסוימים בשטיחים ניידים במפעל. במידה ואתם בעלי משרד ואתם מעוניינים לעשות ניקוי שטיחים מקיר לקיר, כדאי כי תתייעצו עם נציג חברתנו Clear Clean, כדי לברר את אופן הטיפול שנוכל לתת לשטיחים במשרד.