ניקוי שטיחים בתל אביב

אנשים רבים מזניחים את הטיפול בשטיחים הנמצאים בביתם, או שהם מתחזקים אותם בתדירות די נמוכה, מה שגורם לשטיח לאבד מהיופי והייחודיות שדלו. אבק בכמויות גדולות, לכלוך וכדומה, רק יהרסו יותר את השטיחים אם לא מטפלים הם או מבצעים בהם בנוסף, אחת לשנה ניקוי שטיחים בתל אביב. אחת התופעות הנפוצות והמסוכנות יותר, במיוחד עבור ילדים ומבוגרים, כאשר הם סובלים מאלרגיה לאבק הינה קרדית האבק, אשר חודרת היטב בשטיחים שלא מתחזקים אותם נכון.

ראשית, בכדי לתחזק נכון א השטיח, יש לשאוב אותו בעזרת שואב אבק עוצמתי לפחות אחת לשבוע. הפיכת השטיח לפחות אחת לחודש הינה חיונית, תוכלו גם לתת לילדים לקפוץ עליו כאשר הוא הפוך, מה שיגרום ללכלוך ליפול בקלות יותר מהשטיח.אם ישנם כתמים קשים על השטיח- אל תנסו לנקות אותם בעצמכם

לפעמים אנו מעוניינים להיות יעילים ואנו מנסים להסיר כתמים קשים מהשטיח, אך למעשה אנו מגלים כי הכתם אפילו הפך לגדול יותר, בשל חוסר הידע שלנו בתחום של ניקוי שטיחים בתל אביב. כאשר אתם רואים כתמים שהם קשים במיוחד, כדאי כי תקראו לחברה המתמחה בניקוי שטיחים, כך שתוכל לדעת, באילו חומרים או שיטה, ניתן יהיה לנקות את השטיח שלכם, לאחר שנציג מטעם החברה, יראה את הכתם, יזהה אותו ואת סוג השטיח ויחליט באילו חומרי ניקוי ניתן יהיה לנקותו ולגרום לו להיראות שוב כחדש.


השלבים בניקוי שטיחים מקצועי

חברה לניקוי שטיחים, מגיעה אל ביתכם, שואבת את השטיח בשואב אבק מקצועי ועוצמתי, החדרת מים וחומרי ניקוי מקצועיים אל תוך השטיח, קרצוף בכדי לרכך את הלכלוך שחדר לשטיח ושאיבת או יותר נכון יניקת החומרים והלכלוך מהשטיח. פעולה זו של החדרת מים עם חומרי ניקוי ויניקה, עשויה להיערך כמה פעמים, עד שהמים מהשטיח יצאו נקיים וזה מראה כי השטיח כבר נקי. השאיבה היא של 90% מהמים כך שהשטיח נשאר מעט לח לכמה שעות עד לייבושו המלא. אסור לדרוך על השטיח למשך כמה שעות עד שהוא יתייבש לחלוטין.

כדאי להישמע להוראות הצוות של חברת ניקוי שטיחים בתל אביב כך שהניקיון של השטיח יישמר לאורך זמן. יש לציין כי ניקוי מקצועי של שטיחים אחת לשנה, מפחיתה את החיידקים וזאת על פי מחקר שנעשה בתחום זה. הניקוי המקצועי למעשה, מפחית כ-92% מהחיידקים והעובש. מחקר זה נעשה כאשר השוו שטיח לפני ואחרי ניקוי מקצועי הנעשה באמצעות מכונת קיטור ומכשור משוכלל נוסף המיועד לניקוי מקצועי של שטיחים.