ניקוי שטיחים הרצליה מליגה אחרת

מחפשים חברה המתמחה בניקוי שטיחים בהרצליה? חברת קלין קליר מתמחה בניקוי שטיחים מקצועי עם דגש על מקצועיות, יסודיות ויעילות. תוך מספר ימים תוכלו לקבל את כל השטיחים שבביתכם כאילו הם רק יצאו מהחנות, נקיים מכתמים כאשר הצבע שלהם מחודש ובוהק. 

חברתנו עובדת בפריסה ארצית ואנו מבצעים ניקוי שטיחים בהרצליה, ניקוי שטיחים בתל אביב, ניקוי שטיחים ברמת גן, ניקוי שטיחים בגבעתיים, ניקוי שטיחים בירושלים ומגיעים גם לאזור הצפוני והדרומי של הארץ. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר או לצלצל למספר 054-80-222-87 ואנו נשמח לתאם מועד שנוח לכם להגעה לביתכם, לבדיקת השטיח או השטיחים שיש לכם בבית ולהתאמת תהליך ניקוי התואם ספיציפית לסוגי השטיחים שיש לכם.ניקוי שטיחים הרצליה - מידע שכדאי להכיר


לא כל השטיחים, אבל רוב השטיחים עשויים מסיבים של צמר. לכן, כאשר מנקים שטיחים מצמר חייבים לוודא שחומרי הניקוי בהם אנו עושים שימוש מותרים למגע עם צמר שנחשב לחומר מאוד מיוחד ועדין. חשוב להבין שלא כל חומר ניקוי מתאים ולכן הרבה פעמים, אנשים שמנסים להסיר כתמים לבד בבית מהשטיח יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך לשטיח ובעצם לקבע את הכתם במקום להסיר אותו. 

כל המוצרים וחומרי הניקוי איתם אנו בקלין קליר עובדים בטוחים לניקוי. שטיחי צמר נבדקו על ידי מיטב המומחים בעולם. כולם מחזיקים בתו תקן וידידותיים לסביבה. 


ניקוי שטיחים - איך זה עובד?


את החומרים השונים מכניסים לתוך המכונה ומנקים את השטיח בהתאם לסוגו. יש כל מיני שיטות לנקות שטיחים בצורה מקצועית כמו למשל בשיטה רטובה, בשיטת הזרקה ויניקה, בשיטה היבשה ועוד. 
כאשר אנחנו מנקים שטיחים בצורה מקצועית, בעיקר אם מדובר בשטיחים יקרים כמו שטיחי צמר או שטיחים שעשויים מחומרים טבעיים בעבודת יד ולא בעבודת מכונה, אנחנו חייבים לוודא שחומרי הניקוי בהם אנו עושים שימוש עברו בדיקה בה נבדקה ההשפעה של החומרים על יציבות הצבעים. 

לאחר שמעבירים את השטיח תהליך ניקוי יסודי, נהוג גם להעביר אותו תהליך שנקרא שטיפה סופית. בנוסף נהוג להעביר את השטיח תהליך מיוחד שבעצם התפקיד שלו זה לנטרל ריחות רעים שהצטברו על השטיח עם הזמן. ניקוי שטיחים מקצועי - איך בעצם הכתמים מוסרים?


יש כל מיני סוגים של כתמים שניתן להסיר בעזרת ניקוי שטיחים מקצועי. למשל, כתמי מזון ושתיה:
- רטבים למיניהם כמו קטשופ או חרדל
- קפה, שוקו או תה, קולה או משקאות תוססים אחרים

ניתן להסיר גם כתמים של טושים, שאריות של בצק או פלסטלינה כתוצאה ממשחק של הילדים, שיערות שנכנסו לעומק סיבי השטיח, בוץ ועוד. 

כדי שכתמים המכילים שומן כמו כתמי מזון למשל יוסרו, חייבים להשתמש בחומרי ניקוי המכילים אנזים. האנזים הוא בעצם זה שמפרק את הכתמים ומסיר אותם לחלוטין. אם מדובר בהסרת כתמים של שתן או צואה של הכלב או של הילדים, יש לכך טיפול מיוחד.


מה ההבדל בין ניקוי שטיחים סלוניים לבין שטיחים מקיר לקיר?


ההבדל הראשון שבין ניקוי שטיחים סלוניים כלומר שטיחים שהם ניידים לבין שטיחים מקיר לקיר הוא שבשטיחים סלוניים תהליך ניקוי שטיחים מתבצע במפעל שלנו. לעומת זאת, כאשר מדובר בניקוי שטיחים מקיר לקיר, הניקוי מתבצע בבית הלקוח או במשרד. הבדל נוסף הוא בחומרים ובתהליכים שהשטיחים עוברים. בבית נהוג להעביר ניקוי בעזרת מכונה מקצועית שהיא לא גדולה במיוחד אבל עדיין עוצמתית, לעומת המפעל, שם יש לנו אמבטיה ענקית ומכונה מאוד גדולה שמסירה את כל הכתמים. שתי השיטות יעילות בניקוי שטיחים.

רוצים לשמוע עוד מידע על ניקוי שטיחים מקצועי? צרו איתנו קשר ונשמח לצרף אתכם למעגל לקוחותנו.