ניקוי שטיחים מקיר לקיר ישראל

מי שמחזיק בשטיחים מקיר אל קיר, בבית או במשרד, יודע לבטח כי ניקוי שטיחים מקיר לקיר אינה מטלה פשוטה, היות והשטיחים מקובעים בחיבורים לרצפה ולא ניתן להזיז אותם. על מנת לנקות נכון ובאופן מקצועי את השטיחים, יש לפנות לחברה המתמחה בכל סודי ניקוי השטיחים, כך שתוכלו לקבל שירות מקצועי ויעיל עם תוצאות נהדרות של שטיח שייראה כחדש באמצעות ניקיון מקצועי ספציפי זה.

כאשר אתם מזמינים חברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר, יש לוודא באיזו שיטה נוקטת החברה ואם יש לה את הציוד המשוכלל כגון מכונות מיוחדות שמחדירות מים עם חומר ניקוי שמבצעות אף פעולת יניקה וכן, חומרי ניקוי מקצועיים וייעודיים למשימה זו. לא כל הברות מנקות את כל סוגי השטיחים ולכן, בירור טלפוני, תמיד יהיה יעיל למטרה זו. חברות מקצועיות, מעדיפות להשתמש למשל, עם חומרי ניקוי ירוקים שהם ידידותיים לסביבה, מאשר חומרי ניקוי שיש בהם חומרים כימיים.


ניקוי יסודי אחת לשנה של שטיחים מקיר לקיר

גם אם תקפידו על תחזוקה קבועה ונכונה של השטחים, יש לבצע בהם אחת לשנה ניקוי שטיחים מקיר לקיר. בכדי שיתרעננו והגוון יחזור אליהם כמו שהיו חדשים. שיטות הניקיון היום, רק מתקדמות יותר והמכונות שחברות ניקיון ריפודים ושטיחים משתמשות בהן, מנקות פי כמה טוב יותר מאשר ניקיון ידני. גם מבחינת העבודה עצמה, כדאי כי תסמכו על חברת ניקיון הניקיון של השטיחים, מתומחר על פי מ"ר ועל פי סוג השטיח.

רוב החברות, מחזיקות בשטיחים מקיר לקיר והן אלה שזקוקות לניקוי תכוף יותר של שטיחים מקיר לקיר, היות ובמשך היום כמות האנשים המתהלכת על שטיחים אלה הינה גדולה . גם מבחינת העשה של ניקיון שטיחים מקיר לקיר, ניתן יהיה לקבוע שעה נוחה, כגון שעות הערב, כאשר אין עובדים וניתן יהיה להזמין את החברה שתבצע ניקוי יסודי ומקצועי של שטיחים אלה, כאשר המשרדים ריקים מאדם.


שיטת ניקוי של שטיחים מקיר לקיר

כאשר אתם מזמינים חברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר, יש לדעת כי פעולת הניקוי הינה הזרקה וקרצוף של חומרי ניקוי שמתאימים לסוג השטיח. לעיתים יידרש טיפול מיוחד להסרתם של כתמים קשים ובסוף הניקוי מבצעים פעולה הנקראת "היפרגנציה" שהיא ציפוי בחומר מיוחד שמטרתו להגן על סיבי השטיח בעתיד. המחירים של ניקוי שטיחים אלה שהם קבועים ובעלי שטח גדול, תלוי בסוג ומצב השטיח ולכן, כדאי תמיד לקרוא לבעל מקצוע כגון נציג של החברה המתמחה בכל סוגי ניקוי השטיחים, על מנת שיעריך ויעניק לכם הצעת מחיר מראש.

ישנו מחקר שנערך לפני שנים מספר בקנדה, אשר קבע, כי יש קשר הדוק, בין השטיחים הנקיים במשרדים, לבין פריון העבודה. למשל עובדים שיחושו טוב יותר סביבת עבודה נקייה, שלא יפתחו אלרגיה לקרדית האבק או לאבק בכלל, שטיחים נקיים מקנים רושם טוב יותר על בעלי עסקים המגיעים לפגישה במשרד, כאשר שטיחים נקיים, מעידים למעשה על הגישה של בעלי העסק לגבי התחזוקה וחשיבות משרדים מצוחצחים גם לגבי השם הטוב והמוניטין של החברה וגם לרושם נכון על בעלי העסקים אשר עמם הם באים במגע.