ניקוי שטיחים מקיר לקיר

יש לכם בבית או בבית העסק שטיח מקיר לקיר? השטיח צבר אבק, לכלוך וכתמים לכן אתם מחפשים חברת מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים מקיר לקיר? הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת Clear Clean מתמחה בניקוי שטיחים מקיר לקיר. אנו מבצעים ניקוי שטיחים מקיר לקיר בתל אביב, ניקוי שטיחים מקיר לקיר בהרצליה, ניקוי שטיחים בחיפה, ניקוי שטיחים בירושלים וערים נוספות ברחבי הארץ.


ניקוי שטיחים מקיר לקיר - הניסיון, המקצועיות, האכפתיות


כבר למעלה מ-8 שנים שאנו בחברת Clear Clean מבצעים ניקוי יסודי בבתים, דירות ועסקים ברחבי הארץ על כל סוגי השטיחים. ברשותנו מכונה ייחודית ועוצמתית לניקוי שטיחים מקיר לקיר ובמקביל אנו עושים שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה שאינם רעילים כאשר החומר בו אנו עושים שימוש מכיל אנזים ייחודי עם חומר שמפרק את כל הלכלוך ומאפשר לכם להנות תוך מספר שעות בודדות משטיחים חדשים לגמרי מבלי לקרוע את הכיס.מדוע כדאי לבצע ניקוי תקופתי של שטיחים מקיר לקירלמרות יתרונותיו העיצוביים הרבים, השטיח סופג המון תנועה ואנו מעבירים את הלכלוך מבחוץ פנימה. מדובר במשטח אשר סופג כל מיני סוגים של לכלוך ואז זה יכול לגרום להיווצרות של חיידקים. ניקוי תקופתי של השטיח יכול למנוע את היווצרות החיידקים הזו ומחזיר את היופי הטבעי של השטיח. 


ניקוי שטיחים מקיר לקיר יתרונות :

1/ מעניק תחושה טובה וחיונית בבית או במשרד
2/ מסייע לשמור על תחזוקה טובה של השטיח
3/ מאריך את חיי השטיח
4/ מונע קיבעון של כתמים עקשניים 


ניקוי שטיחים מקיר לקיר - סוגי כתמים שאפשר לנקותבטח נתקלתם באחד התרחישים הבאים. אתם מגיעים הבית אחרי יום עבודה ארוך ולהפתעתכם הילדים משחקים עם פלסטלינה או אפילו צבעים על השטיח המהמם בסלון. את מגיעה הביתה אחרי יום ארוך והנה, הכלבה מצאה את דרכה פנימה מהחצר וכל השטיח מלא בפיפי. במקום להתעצבן ובמקום לנסות לנקות את הכתמים בעצמך, פשוט הזמיני שירות ניקיון שטיחים קל ופשוט.
 
למעשה, בעזרת ניקוי שטיחים מקצועי מקיר לקיר, ניתן לנקות את כל סוגי הכתמים. כתמי מזון, כתמי שתיה, כתמי צואה, קיא או שתן. הדבר היחיד שקשה מאוד להסיר ולכן אין אנו ממליצים לכם לנסות להסיר את הכתמים בעצמכם הוא כתמים של חומרי ניקוי שבעצם מקבעים את הכתם במקום להסיר אותו. במידה ונשפך נוזל על השטיח או אפילו מזון, הדבר הראשון שחשוב לעשות הוא לספוג את זה בעזרת נייר סופג. לאחר מכן ניתן בעזרת מעט מים להשפריץ על הכתם ושוב לספוג עם מטלית. זה בדיוק הזמן לקרוא לחברה המתמחה בניקוי שטיחים ולא לנסות להציל את המצב. 


ניקוי שטיחים לקיר - מאיפה זה בכלל מתחיל?


כמו כל דבר אחר בבית שלנו, גם השטיחים שלנו זקוקים לתחזוקה. כמובן שכולנו מבצעים תחזוקה בסיסית הכוללת שאיבה של השטיח אבל לצערנו, זה ממש לא מספיק, בטח לא בטווח האחרון ובטח לא אם אתם ממש רוצים לשמור על השטיחים שלכם לאורך זמן. השואב הביתי אמנם עושה עבודה יעילה אבל הוא לא חודר לעומק הסיבים של השטיח וגם לא מסיר כתמים אלא רק שואב שיערות, אבק ולכלוך רגיל.


שטיח מקיר לקיר - כדאי או לא?


ובכן, כמו בכל דבר בעולם העיצוב גם לשטיח מקיר לקיר יש יתרונות ויש חסרונות. העובדה שמשפחות ובעלי עסקים רבים בוחרים להתקין בחללים השונים במבנה שטיח מקיר לקיר התורם לאווירה יוקרתית ונעימה בהיבט העיצובי ומהווה משטח רך וכייפי למגע, מה שמספק מענה מצוין גם בהיבט הפונקציונלי, מחייבת אותם מדי פעם להזמין חברה המתמחה בניקוי שטיחים מקיר לקיר. העניין עם שטיחים מקיר לקיר הוא שצריך לתחזק אותם לפחות אחת לשנה משום שגם אם אנחנו מקפידים שלא לדרוך עליהם עם נעליים, עדיין הם חשופים לאבק, לכלוך וכתמים אחרים שנוצרים בעקבות משחק של הילדים, בעלי חיים וכדומה. 

גם אנחנו, לא משנה כמה ניזהר יכולים ללכת עם כוס קפה בתמימות מהמטבח לסלון ואם לא נשים לכך לב, בשניות בודדות כל הקפה יהיה על השטיח. כמובן שאחד היתרונות הבולטים בבחירת שטיחים מקיר לקיר בא לידי ביטוי במחיר שלהם. מדובר בשטיחים שעשויים בעבודת מכונה ולכן המחיר שלהם נמוך בהשווטה לשטיחים שעשויים בעבודת יד. בנוסף, יש קשת רחבה של עיצובים, גוונים וצבעים, לכן ניתן לעצב את הבית איך שרוצים ולשלב את השטיחים בכל סגנון עיצובי שבחרנו.


ניקוי שטיחים מקיר לקיר, איך מתבצע התהליך בבית?


ניקוי שטיחים מקיר לקיר הוא ניקוי החודר לעומק השטיח. הצוות שלנו רכש הכשרה מקצועית ייחודית ומדויקת ויודע בדיוק איזה טיפול להעניק לאיזה שטיח. כלומר, רק לאחר שבוחנים את סוג השטיח לפי סוג הסיב, איכות הסיב, אופן האריגה (לרוב בשטיחים מקיר לקיר היאמתועשת), צורתו של הסיב, הצבעים בשטיח והגיל שלו, ניתן לקבוע איך לנקות אותו.
 
לאחר שקובעים את כל הנתונים הללו אפשר להתחיל לנקות את השטיח עם המכשור והחומרים המתאימים. כמובן שלפני שמחדירים את החומר, חשוב קודם כל לשאוב את השטיח בצורה מסיבית עם שואב אבק מקצועי (שואב אבק ביתי לא מספיק לניקוי יסודי) ורק אחר כך מחדירים את החומר הייעודי אל תוך סיבי השטיח העמוקים.


ניקוי שטיחים מקיר לקיר במשרדים או בבית- איך זה מתבצע בשלבים?


ובכן יש כמה שלבים עיקריים לניקוי השטיחים וזה לא משנה אם מדובר ניקוי השטיחים בבית שלכם או במשרד. לפני שבכלל מתחילים בתהליך הניקוי חשוב קודם כל להסיר את כל הרהיטים מהשטיח כדי שהניקיון יהיה יסודי. כל דבר שיהיה על השטיח יכול פשוט להפריע לניקיון ולעקב אותו. 

בשלב הבא הצוות המקצועי שלנו מגיע למקום ומאבחן את סוג השטיח כמו שתיארנו לעיל. לפי רמת השחיקה ולפי סוג השטיח נוכל להתאים את הטיפול המתאים ולהבין איך השטיח ייראה לאחר הניקיון. בשלב הבא מבצעים שאיבה יסודית כדי להסיר את כל האבק והלכלוך מהשטיחים. שאיבה זו בעצם פותחת את הסיבים ומכינה את השטיח לשלב הבא. לאחר מכן מקרצפים את השטיח בקצף יבש שמחזיר לשטיח את הברק והצבע הטבעי שלו.חומר לניקוי שטיחים


לאחר הקרצוף מחדירים חומר ניקוי לשטיחים. החומר בעצם חודר לעומק של השטיח. במידה ויש כתמים נקודתיים קשים, מבצעים ניקוי נקודתי ויונקים את החומר. חברת Clear Clean בוחרת לעבוד עם החומרים המתקדמים ביותר בשוק. כל החומרים מאושרים לשימוש, עומדים בתקנים מחמירים וידידותיים לסביבה. גם אם יש לכם ילדים קטנים ואפילו תינוקות וגם אם יש לכם בעלי חיים בבית, אין שום מניעה לבצע את הניקוי של השטיח. החומרים בטוחים לשימוש ואינם רעילים.


ניקוי שטיחים מקיר לקיר - במה זה שונה מניקוי שטיחים ?


ובכן, בשונה משטיח רגיל המוצב בבית או במשרד אותו ניתן לקחת ישירות למפעל ולבצע את הניקוי במקום מקצועי, בניקוי שטיחים מקיר לקיר אין אופציה לעשות זאת, שכן השטיחים מודבקים לרצפה. לכן, תהליך הניקיון נעשה בתוך הבית. הניקוי מתבצע בהזרקה עם מכונה מיוחדת שמזריקה חומר ייחודי אשר שואב את הלכלוך החוצה. הזרקה ויניקה. הניקוי נמשך כמה שעות, תלוי איזה שטח השטיח מכסה מכל הבית. במידה ומדובר בחלל אחד, הניקוי יתבצע יחסית מהר, אך אם הניקוי נעשה ברוב החללים בבית, זה יכול לקחת יותר זמן.


איך בוחרים חברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים מקיר לקיר?


שאלה מצוינת. למעשה, הבחירה שלכם תשפיע על מראה השטיח בסוף הניקיון וכמובן על רמת שביעות הרצון שלכם. בשונה מבעבר, אז היינו צריכים לדבר עם כמה אנשים ולהבין איזו חברת ניקיון אנו יכולים לאמץ לחיקנו לפי ההמלצות שלהם, היום בלחיצת כפתור אפשר להבין האם מדובר בחברה מקצועית או לא. למעשה, היום יש בשוק מאות אם לא אלפי חברות המתמחות בניקוי שטיחים, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים ועוד. לכן, אם יש לכם שטיחים מקיר לקיר, אתם קודם כל צריכים לאתר חברה שמתמחה בניקוי שטיחים מקיר לקיר. לא כל חברה שמנקה ספות מחזיקה בציוד המתאים גם לניקוי שטיחים מקיר לקיר. כמובן שכדאי להיזהר גם מכל מיני חאפרים שקוראים לעצמם חברת ניקיון ועושים שימוש במכשור שאינו מתאים למטרה זו. 

חשוב להבין שאחד הדברים הכי חשובים הוא השאיבה של השטיח, עוד לפני שבכלל עושים שימוש במכונה. שאיבה לא טובה יכולה להשאיר כתמים אחרי שהשטיח יתייבש ואפילו לגרום להיווצרות של עובש או ריחות שאינם נעימים. בנוסף במידה ויש כתמים עקשניים עדיף לנקות אותם בתנועות סיבוביות נגד סיבי השטיח. אלו הם דברים שמי שאין לו את הידע והניסיון הדרוש יכול להרוס לגמרי את השטיחים שלכם ולכן שווה להשקיע בתהליך בחירה יסודי של חברה  המתמחה בניקוי שטיחים מקיר לקיר.
  
ניתן להיעזר ברשת האינטרנט או בהמלצות דרך אנשים שאתם מכירים. וודאו שהחברה פועלת באזור המגורים שלכם או באזור המשרד ובדקו איך התהליך מתבצע בפועל ועם איזה מכשור החברה עובדת.כמובן שחשוב לבחור חברה מקצועית, עם ניסיון המחזיקה בציוד המתאים לניקוי השטיחים. 

כמה קריטריונים שיסייעו לכם בתהליך הבחירה של חברה המתמחה בניקוי שטיחים מקיר לקיר :

1. מקצועיות - בדקו שאנשי המקצוע והצוות שמבצע את הניקיון עבר הכשרה מקצועית יסודית. 
2. ניסיון - וודאו שהחברה מנוסה בביצוע עבודת ניקיון מסוג זה. 
3. מכשור - בדקו איזה מכשיר יש לחברה.
4. חומרים - האם מדובר בחומרים ידידותיים לסביבה המאושרים לשימוש? 
5. יסודיות - עד כמה העבודה מתבצעת בצורה יסודית והאם החברה מקפידה על כל שלבי הניקיון כמו שתיארנו לעיל?
6. מחיר - האם החברה גובה מחיר הוגן וכמובן בדקו מה המחיר ומה השירות כולל לפני כן.
7. זמינות - עד כמה מהר החברה יכולה להגיע ולבצע את תהליך הניקוי השטיח עבורכם? יש כאן גם היבט של זריזות כי ככל שהכתם נשאר יותר זמן, ככה זה עלול לחדור לעומק השטיח ולהתקבע. 
8. המלצות - בחרו חברה עם המלצות. 
9. אדיבות - הלקוח הוא תמיד המלך ולכן כדאי לבחור בחברה עם שירות לקוחות מזמין, שתענה לכם על כל השאלות באדיבות וכמובן תגיע אליכם הביתה או לבית העסק עם חיוך ורצון טוב.


איך לנקות שטיח בעצמכם?


האמת היא שבמידה ומדובר בניקוי שטיחים מקיר לקיר, ממש לא מומלץ לנקות את השטיחים בעצמכם. כל חומר ניקוי צפוי להשאיר את הלכלוך על החלק העליון של השטיח ואתם יכולים לגרום ליותר נזק מתועלת. 


מדוע חשוב לפעול במהירות בניקוי שטיחים?


בכל מה שקשור לניקוי שטיחים, הזמן מהווה פקטור חשוב. ככל שהכתם נמצא יותר זמן על השטיח וככל שנחכה יותר, ככה הסיכוי להסיר אותו קטן. הכתם עלול להיתפס בסיבים ולכן אם יש כתם בשטיח, לא משנה מה הסיבה וממה, אנו ממליצים לכם להזמין חברת המתמחה בניקוי שטיחים כמה שיותר מהר. אם אתם לא יודעים איך לעשות שימוש בחומרי ניקוי, אנחנו ממש לא ממליצים לכם לנסות את מזלכם, כאמור זה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך ולפעמים גם אי אפשר יהיה להסיר את הכתם בכלל.
ניקוי שטיחים בזול - האם ללכת על זה?

התשובה היא שמאוד לא מומלץ לבחור בחברה המתמחרת ניקוי שטיחים באופן זול מדי. כן כדאי לדעת שמכיון ומדובר בשטיחים יחסית פשוטים ברוב המקרים, הניקוי יהיה זול בהרבה בהשוואה לניקוי שטיחים פרסיים או שטיחי צמר רגילים. המחירים נעים בין 20-25 שקלים למטר מרובע. לפעמים יש חברות המציעות חבילת ניקיון הכוללת ניקוי שטיחים מקיר לקיר, ניקוי שטיחים מסוגים אחרים הנמצאים בבית, ניקוי ספות וניקוי ריפודים. אין זה אומר שהחברה איננה מבצעת את העבודה בצורה מקצועית, אלא מדובר במהלך שיווקי ולפעמים בהחלט מומלץ לנקות את כל הריפודים בבית בפעם האחת וכך פשוט לסיים עם זה.

לסיכום :  אחת לכמה חודשים מומלץ לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר כדי להשיב לשטיח את החיוניות שלו ולהאריך את חייו. 

מחפשים חברת מקצועית לניקוי שטיחים מקיר לקיר? אנו מבצעים ניקוי שטיחים בירושלים, ניקוי שטיחים בחיפה וניקוי שטיחים בתל אביב ובערים נוספות ברחבי הארץ. אנו מקפידים לשמור על סיבי השטיח ולהשיב לו את החיוניות, הברק והשמנוניות הטבעית שלו. אנו מבצעים ניקוי לכל סוגי השטיחים: שטיחים בעבודת יד, שטיחים בעבודה מכונה, שטיחי לבד, שטיחי צמר ועוד. אנו עושים שימוש במכונה מיוחדת ועוצמתית במיוחד ונשמח לצרף אתכם למעגל לקוחותנו. לפרטים נוספים אודות ניקוי שטיחים מקיר לקיר אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר דרך האתר ונשמח לחזור אליכם במהרה.