ניקוי שטיחים משומן גוף

להרבה אנשים יש בבית חיות מחמד, כמו כלבים, חתולים ועוד. אחד מ"התחביבים" שלהם, זה להשתכשך בריפודים ובדים כמו שטיחים. את התחביב הזה, כמעט לא ניתן למנוע, אך כן ניתן לטפל בזה ביסודיות. אם אצלכם בעלי החיים משתכשכים על בסיס קבוע וגורמים להצטברות שומני גוף בשטיחים שלרוב מגיעים בצורת כתמים, דעו כי באמצעות מספר פעולות יהיה ניתן לעשות ניקוי שטיחים משומן גוף. לפני כן, חשוב לדעת כי בעזרת חברת ניקוי שטיחים מקצועית, תוכלו להסיר כל כתם, לכלוך, אבק, שומן גוף ורף ריחות רעים. לחברה בעלת ניסיון יש כלים מיוחדים, שיגרמו לשטיח להיראות כחדש ולהיות נקי ויפה.


טיפים ביתיים לניקוי שומני גוף משטיחים

אם אתם מעדיפים לחסוך בעלויות או אתם מעדיפים קודם לנסות לנקות בעצמכם את שומני הגוף מהשטיחים, עם הטיפים הבאים אתם בהחלט יכולים לנקותם או לפחות למזער "נזקים". הדבר הראשון והחשוב הוא קודם להסיר את שכבת השומן, ובשביל זה יש צורך בחומר חומצי. חומר חומצי המוכר לכולם, הוא החומץ. יש לרסס עם מתז חומץ סינטטי על כל אזור השומן בשטיח, להבריש ולצחצח היטב עם מברשת ניקיון ולנגב. במידה ועדיין נותרו שאריות שומני גוף על השטיח, יש צורך לחזור על הפעולה שנית או לעשות ע"פ הטיפ הבא: ניקוי שטיחים משומן גוף בעזרת תכשיר לניקוי שטיחים הנמכר במרכולים, אולי לא יספק תוצאה של 100%, אך לפחות לא יגרום נזק לשטיח (למעט סוגי שטיחים בודדים ויקרים עם הוראות ניקיון מיוחדות). יש לרסס חומר לניקוי שטיחים על השטיח, להמתין כרבע שעה להשרייה ולהבריש היטב. זמן ההשרייה חשוב במקרה זה, כדי לתת לחומר לפעול.


עוד דברים שכדאי לדעת

אם כבר בעלי חיים, אז בוודאי קרה לכם לא פעם שהם השתינו על השטיח האהוב עליכם. שתן בשטיחים זה מצב לא נעים ולעיתים גם מתסכל, אתם חסרי אונים מול הכתם הרחב והריח הנוראי. אז אולי אתם לא שולטים על הסוגרים של חיות המחמד בבית, אבל דעו כי בעזרת ניקיון מקצועי, ניתן להסיר שתן וריחות חריפים ב-100%. לייעוץ ופרטים נוספים אודות השירות שלנו, חייגו לשיחה על נציגנו או השאירו פרטים ליצירת קשר.