ניקוי שטיחים רחובות מליגה אחרת

מחפשים חברה לניקוי שטיחים ברחובות ? הכלב השתין על השטיח ? אנו בClear Clean  פועלים בפריסה ארצית ומתחייבים לתוצאות ניקוי מקצועי ואיכותי. 
כיום בכול בית יש שטיח אם בכניסה לדלת לייבש את הרגליים או בסלון למראה של חמימות או בחדרים שהילדים שלנו משחקים. ניקיון של השטיחים יכול להאריך את חיי השטיח ולשמור על מראה חדש, לכול שטיח יש את ההיסטוריה שלו אם זה בירושה או הצבעים המיוחדים והחשיבות וההתייחסות שלכם לשטיחים.

ניקוי של השטיח חשוב במיוחד שיש ילדים שזוחלים ומשחקים על השטיח ובכך מלכלכים את השטיח אם זה בלמרוח אוכל או במשקה על השטיח, אנו גם מלכלכים את השטיח בהליכה עם נעליים או עם הכפות רגליים מאחר ואנו הולכים על השטיח טבעם של שטיחים לספוג אבק או בוץ מהנעלים והרגליים ולהתלכלך, או שהילד החליט להראות את הכישרון ולצייר או מטיפות מים או שנשפך משקה או אוכל וכול דבר אחר,אנו יודעים לטפל בשטיח שלכם בניקוי מקצועי של הסרת כתמים, קרדית האבק, ניקוי שתן, ניקוי קיא,ועוד.  
כול כמה זמן מנקים שטיח ברחובות?


גם אם אתם שואבים את השטיח בכול שבוע חשוב לנקות את השטיח בצורה מקצועית לפחות פעם בשנה או פעמיים בשנה אם יש רגישות לבקטריות אבק וחיידקים שגורם לקשיים בנשימה או גירודים וריח רע, ישנם מקרים חריגים לדוגמא היום שלכולנו יש כלבים וחתולים בבית ונוצר מצב שכלב או החתול החליט להשתין על השטיח ושתן זהו ריח ממש לא נעים ואינו עובר מהר אם לא יודעים לנקות נכון, בשביל להוציא את הריח והכתם הרצון הראשוני לנקות ומהר הוא לנסות ולהשתמש אם תכשירים ביתיים שזהו שימוש לא נכון ולרוב יכולים לעשות נזק לשטיח ולא לתת פתרון הולם.

ב-Clear Clean יודעים לנקות בצורה מקצועית יסודית וריחנית, כך שנוכל להנות מהשטיח ושהילדים שלנו יוכלו לשבת ולזחול על שטיח נקי וריחני ללא אבק כתמים או בקטריות או כול לכלוך שהוא. ב-Clear Clean יודעים כמה חשוב לכם השטיח וכך מתייחסים בטיפול השטיח שלכם, ישנם הרבה סוגי שטיחים למשל שטיח מכונה שטיח עבודת יד שטיח סיני פרסי שטיחי שאגי שטיחים סינטטים שטיח צמר  ועוד. בשלב הראשון אנו נאבחן את סוג השטיח סוג הכתמים איכות וצפיפות של הסיבים, בשלב הבא אנו מנקים בצורה מיוחדת של יניקת הלכלוך החוצה שבכך אנו מגיעים לכול סיב וסיב בניקוי המיוחד ולא פוגע בהם .


ניקוי שטיחים רחובות עד הבית


הנציגים שלנו יגיעו עד הבית שלכם גם ברחובות עם הציוד ויאבחנו את סוג השטיח חשוב מאוד להתאים את סוג השטיח לניקוי, למשל שטיח שאגי לא מתאים לניקוי בשיטת ההזרקה ויניקה ורצוי שניקח ממכם את השטיח אלינו למפעל על מנת שנוכל לנקות בצורה הכי טובה ומדוקדקת ובסיום הניקוי אנו נחזיר את שטיח אליכם עד הבית נקי וריחני ומראה חדש כמו שיצא מהחנות.

אנו שמים דגש על חומרי הניקוי הכי טובים ירוקים לסביבה ואיכותיים  על מנת שהשטיח יחזור נקי ריחני וכמו חדש.ניקוי שטיח מקיר לקיר ברחובות


אם יש לכם בבית או במשרד שטיח מקיר לקיר חשוב מאוד לבצע ניקיון לשטיחים מקצועי עם אחריות. יש משרדים ברחובות עם שטיח מקיר לקיר שמצריך טיפול מקצועי גם אם יש לכם מנקה ששואבת את האבק בכול שבוע שאיבת אבק זה מעולה אך לא מספיק, מאחר ויש הצטברות של בקטריות וחיידקים מה שיכול לגרום לתחושת דבק וריח לא נעים גירודים ולרגישים גם קשיי נשימה, אנו ב-Clear Clean  מקצועיים ומנוסים בניקוי שטיחים מקיר לקיר ומבצעים ניקוי של השטיח בין החלל של הריצפה לשטיח בשיטת ההזרקה של החומר ויניקת הלכלוך החוצה כ 10ס"מ ובכך ייתן לשטיח מראה יפה וחדש והרגשה נקייה וריחנית. אנו נותנים אחריות על העבודה שאנו מבצעים ומחירים מיוחדים למוסדות ומשרדים ברחובות בניקוי שטיח מקיר לקיר להצעת מחיר חייגו 054-8022287 ואנו ניתן לכם הצעת מחיר משתלמת ועבודה יסודית ומקצועית.