תחזוקה לשטיחים קבועים מקצועית

ישנו צורך הכרחי מאוד לנקות ולתחזק את השטיחים הקבועים שברשותנו, הזמן עושה את שלו והאבק הרב שמצטבר על השטיחים, הופכים במהלך הזמן לסוג של כתם כהה שהורס לנו את המראה והמרקם המושלם של השטיחים שברשותנו, במאמר זה נסביר כיצד אנו מנקים את השטיחים הקבועים ואיך נצליח להגיע לתוצאה גבוהה במהלך הניקוי ולתחזק את השטיחים באופן ראוי.


סוגי שטיחים שונים והכרתם

חשוב לדעת שיש הרבה מאוד סוגי שטיחים, ישנם שטיחים ניידים בצבעים שונים, בבדים שונים ובגדלים שונים, וישנם שטיחים קבועים בעוביים שונים, ובמרקים שונים. לפני שאנו מתחילים בתהליך הניקוי, חשוב מאוד להבין איזה סוג יש ברשותכם, על מנת שנבצע את הניקוי המושלם לשטיח הספציפי. לאחר זיהוי סוגו של השטיח, ולפני שאנו נתחיל בתהליך ניקוי ותחזוקת השטיחים הקבועים, אנו נעבור ונבחין כי אין שחיקה בחלקים מסומים בשטיח - מה שיכול להוות בעיה במהלך הניקיון. ובנוסף אנו נוודא כי הכתמים הנמצאים על השטיחים באמת ניתנים להורדה מלאה בתהליך הניקוי. רק לאחר שהתרשמנו באופן מקצועי מהשטיח שלכם, רק אז אנו מתחילים בתהליך הניקוי ותחזוקת שטיחים קבועים.


תהליך ניקוי ותחזוקת שטיחים קבועים

התהליך עצמנו מורכב משלושה שלבים, שלב א׳ זה שאיבה חזקה של כל הלכלוך והאבק שהצטבר, בשלב ב' אנו מזריקים חומר להסרת כתמים ובנוסף אמו מחדירים חומר חיטוי לשטיח על מנת להסיר את כל קרדית האבק והבקטריות שהצטברו במהלך הזמן, בשלב ג אנו נעשה שאיבה נוספת של המים החומר והלכלוך שנשאר בשטיח ובכך אנו מגיעים לתוצאה המושלמת.

החומרים איתם אנו משתמשים מיובאים מחברת מאסטר בלאנד האמריקאית, והם כיום החומרים הטובים,החזקים, והבריאים ביותר שיש בתחום הניקוי, ובכך אנו מרוויחים חוץ מניקוי מקצועי גם שטיחים שלא יהוו סכנה לבריאות שלנו ושל ילדנו, מיותר לציין שהחומרים הינם אם תו תקן ומאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות האמריקאי.

אם אתם מעוניינים לבצע ניקוי שטיחים קבועים מקצועי, אפשר לומר כי הגעתם למקום הנכון. עם ניסיון של קרוב לעשור, ועם אלפי לקוחות מרוצים וממליצים, הפכנו לחברה המובילה בניקוי שטיחים.